Aktori i njohur bëhet për spital (Foto) – Lajmi.net
Aktori i njohur bëhet për spital (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:25, 17 July 2017
Aktori i famshëm, Ryan Phillippe duket të ketë pësuar një incident.

Philippe, nga spitali ka publikuar disa fotografi nga shtrati i tij, shkruan Indeksonline.
Bazuar në paraqitjen e tij, ai vërehet të ketë marrë lëndime në këmbën e tij.

“Unë do të jem ok dhe e vlerësoj shqetësimin tuaj”, u është drejtuar ai fansave të tij me postimin e radhës.
Arsyet e këtij incidenti ai nuk i ka treguar ende.

r

Fjalët kyçe: Ryan Phillippe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball