Aksidentohet për vdekje me motor 17-vjeçari shqiptar në Itali – Lajmi.net
Aksidentohet për vdekje me motor 17-vjeçari shqiptar në Itali
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 12:25, 16 May 2018
Një adoleshent shqiptar ka humbur tragjikisht jetën në një aksident me motor të ndodhur në Milano të Italisë.

Viktima është një 17-vjeçar, i cili sipas asaj që shkruan Agjencia Italiane e Lajmeve “ANSA”, u përplas me një makinë ndërkohë që udhëtonte me motor.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22:30 të të martës, në rrugën Parini.

I riu u dërgua me urgjencën në spitalin San Raffaele, por plagët ishin shumë të rënda dhe adoleshenti nuk mundi të mbijetonte.

Sipas ANSA, 17-vjeçari nuk kishte patentë dhe udhëtonte me një skuter të vjedhur më 13 Maj./tvklan.al/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO