Aksident në Suharekë, vetura përfundon në një kanal (Foto) – Lajmi.net
Aksident në Suharekë, vetura përfundon në një kanal (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:24, 12 August 2017
Numri i aksidenteve në komunikacion është rritur dukshëm në muajt e verës, ndërsa shkaktarët e tyre janë të ndryshëm.

Një aksident sot ka ndodhë në fshatin Greikoc të Suharekës, ku një veturë ka dalur nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal të ujërave.

Nuk dihet nëse ka të lënduar. /Lajmi.net/

20786462_10159182271155301_828414875_n

20786434_10159182270845301_1513021919_n

 

Fjalët kyçe: aksidentet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown