Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto) – Lajmi.net
Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:59, 13 August 2017
Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Në fshatin Vranidoll një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës, raporton lajmi.net.

Përpos dëmeve materiale raportohet edhe për të lënduar. Policia është prezente në vendin e ngjarjes./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals