Aksident me fatalitet në Pejë, tre të vdekur dhe një i lënduar – Lajmi.net
Aksident me fatalitet në Pejë, tre të vdekur dhe një i lënduar
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:54, 11 June 2018
Në rrugën “Agim Binak Qelaj”, në Pejë gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.

Aksidenti ka ndodhur pasi vozitësi i makinës ka humbur kontrollin nga pakujdesia dhe është përplasur për  muri, thuhet në raportin e Policisë.

Nga përplasja kanë mbetur tre persona të vdekur, një mashkull dhe dy femra dhe një i lënduar.

I lënduari është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK/Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO