Aksident ajror në Norvegji, dy të vdekur – Lajmi.net
Aksident ajror në Norvegji, dy të vdekur
Autori: Lajmi.net BotaLajme 10:57, 12 February 2018
Foto ilustruese
Foto ilustruese
Avioni i vogël u rrëzua në det në arkipelagun e Lofotenit

Të paktën dy persona e kanë humbur jetën nga rrëzimi i një avioni të vogël në veri të Norvegjisë, raporton Anadolu Agency (AA).

Autoriteti Norvegjez i Aviacionit Civil tha se avioni u rrëzua në det në arkipelagun e Lofotenit.

Në deklaratë thuhet se ekipet e shpëtimit kanë gjetur rrënojat e avionit si dhe trupat e pajetë të dy personave.

Hetimi rreth aksidentit është në zhvillim e sipër.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush