AKP: Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shitja përmes likuidimit 37 (Drejtpërdrejt) – Lajmi.net
AKP: Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shitja përmes likuidimit 37 (Drejtpërdrejt)
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 10:44, 15 November 2017
AKP ka bërë hapjen e ofertave për shtijën e aseteve  përmes likuidimit

Ndiqeni drejtpërdrejtë këtë ceremoni.

Fjalët kyçe: AKP

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master