Akil Gjakova mbetet pa medalje – Lajmi.net
Akil Gjakova mbetet pa medalje
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:36, 7 April 2018
Xhudisti u mposht në çerekfinale nga koreani Changrim Ann.

Akil Gjakova nuk e ka pasuar dot Nora Gjakovës, Distria Krasniqit dhe Fjolla Kelmendit, pasi nuk arriti të fitonte medalje në Grand Prix të Antalyas.

Xhudisti u mposht në çerekfinale nga koreani Changrim Ann.

Akili kishte fituar dy luftëra ndaj Rysmambetovin (Kirgiz) dhe Khojazoda (Tagjikistan).

Hyrja në mesin e tetë më të mirëve nga 36 garues, vlerësohet sukses.

Fjalët kyçe: Akil Gjakova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy