Akil Gjakova kualifikohet në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia – Lajmi.net
Akil Gjakova kualifikohet në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:20, 20 January 2018
.

Akil Gjakova, është kualifikuar në gjysmëfinale të Grand Prix Tunisia 2018 ku do të përballet me Mirzokhid Farmonov.

Për të kaluar në gjysmëfinale, Akili fitoi edhe dy luftëra tjera. Ai i mposhti xhudistët Danmiel Powell dhe Yuhei Yoshida.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO