Akil Gjakova kualifikohet në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia – Lajmi.net
Akil Gjakova kualifikohet në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:43, 20 January 2018
Akil Gjakova ka shënuar fitore të re duke u kualifikuar në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia.

Akil Gjakova, është kualifikuar në gjysmëfinale të Grand Prix Tunisia 2018 ku do të përballet me Mirzokhid Farmonov.

Për të kaluar në gjysmëfinale, Akili fitoi edhe dy luftëra tjera. Ai i mposhti xhudistët Danmiel Powell dhe Yuhei Yoshida.

Fjalët kyçe: Akil Gjakova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush