Akident trafiku në Suharekë, lëndohen dy persona – Lajmi.net
Akident trafiku në Suharekë, lëndohen dy persona
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:54, 9 June 2018
Të premten në rrugën “Brigada 123” në Suharekë, është raportuar për një aksident trafiku në mes të dy automjeteve.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit është arrestuar njëri nga drejtuesit, i dyshuari mashkull dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës,

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO