Ajo nuk e dinte se ishte shtatzënë, deri kur shkoj në spital dhe lindi – Lajmi.net
Ajo nuk e dinte se ishte shtatzënë, deri kur shkoj në spital dhe lindi
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:51, 10 March 2018
Kur dëgjoi se doktori ishte në spital në kërkim të një babi, ajo ishte krejtësisht e hutuar. Ajo i tha asaj se ishte një gabim, kështu që ajo nuk mund të ishte shtatzënë.

Charlotte Thomson (21) nga Newcastle në Mbretërinë e Bashkuar ishte e tronditur kur ajo kishte lindur një fëmijë, ajo pretendon se ajo as nuk e di se po rriste një fëmijë në barkun e saj. Deri në ditën e fundit ajo kishte veshur veshje nr. 36 dhe kishte një periudhë normale mujore – çdo muaj.

Ajo thotë se ajo u zgjua një natë me dhimbjen e saj të barkut, por e lidhi atë me dhimbje menstruale. Megjithatë, ata u bënë më të fortë dhe më të shpeshtë dhe shkuan në spital. Mjekët i thanë asaj se kishte një fëmijë dhe menjëherë pas kësaj, dy ose tre orë më vonë, ajo kishte një vajzë të shëndetshme rreth 2.7 kilogramë. Ajo i dha emrin Molly, transmeton lajmi.net.

Charlotte është një infermiere pleqsh në çerdhe, dhe thotë se ajo ishte e tronditur nga kjo. “Barku im ishte shumë i sheshtë dhe menstruacioni im ishte i madh. Unë nuk e dija se isha shtatzënë derisa linda. Ishte një tronditje e tmerrshme për mua. Unë kam qenë disi i frikësuar për t’u bërë nënë për herë të parë, dhe nuk kishte indikacione se kjo do të ndodhte, tha ajo.

Infermierja thirri prindërit e saj dhe ata ishin të bindur se ajo ishte shtatzënë për disa muaj, por ajo nuk mendonte keshtu.

– Kam filluar të qaj kur i pashë. Unë ua përsëris atyre se nuk e dija se isha shtatzënë. Ata ishin një mbështetje e madhe. Në fakt, ata ishin me të vërtetë të ngazëllyer për t’u bërë gjyshër thotë Charlotte. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO