Ajo ishte taksiste, por tani fiton para nga YouTube (Foto) – Lajmi.net
Ajo ishte taksiste, por tani fiton para nga YouTube (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunRrjetet Sociale 15:24, 15 November 2016
Natasha Lee ishte shofere taksie, por qëkur zbuloi sesi të bënte para nga YouTube, ajo ka hequr dorë nga profesioni.

Por cili është profesioni i saj i ri?

Lee poston video që shihen nga miliona persona, ku i mëson atyre sesi të lyejnë thonjtë. Ajo ka krijuar edhe një studio ku regjistron videot.

 E pakënaqur nga puna si taksiste, 36 – vjeçarja nga Britania vendosi që pasionin që kishte për thonjtë ta çonte më larg.

Ajo filloi një kurs dhe pasi zbuloi dikë që postonte video në YouTube vendosi të bënte të njëjtën gjë.

Lee bëri edhe një trajnim 6 mujor tek website i videove dhe tashmë ka miliona shikues dhe bën aq të ardhura sa nuk ka nevojë të bëjë punë tjetër. /tvklan.al

q1

q2

q3

Fjalët kyçe: Natasha Lee, taksiste, Thonjë, Youtube

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels