Ajo fillon përzierjen e vezëve dhe bananeve. Por kur e sheh rezultatin … është e mrekullueshme! – Lajmi.net
Ajo fillon përzierjen e vezëve dhe bananeve. Por kur e sheh rezultatin … është e mrekullueshme!
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 20:21, 24 February 2018
Ju duhen vetëm duhet dy përbërës të thjeshtë. Dhe më e mira nga të gjitha ... Është super e shijshme.

Sot të gjithë duam të ushqehemi në mënyrë të shëndetshme dhe të shpejtë. E kur është fjala për këtë, atëherë vezët dhe bananet i sigurojnë këto cilësi, transmeton lajmi.net.

Shikojeni këtë video dhe provojeni këtë ushqim të shpejtë dhe shumë të shijshë për të gjithë ju. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bananet, Ushqim, Vezët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion