Ajo çfarë duan vërtetë gratë nga dashnorët e tyre do t’ju shokojë për të mirë – Lajmi.net
Ajo çfarë duan vërtetë gratë nga dashnorët e tyre do t’ju shokojë për të mirë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:54, 16 May 2017
Një lloj i caktuar i njerëzve gjithmonë kërkon më shumë seks, sipas një studimi të ri.

Filmat dhe miti urban mund t’ju çojë në besimin se gratë i duan djemtë e këqinj, por kjo nuk është e vërtetë

Një studim i fundit i bër, tregon se gratë kanë më shumë gjasa të bëjnë seks me ju nëse ju jeni djalë i mirë, trasnmeton lajmi.net.

Shkenca ka zbuluar se sa më i mirë je, aq më shumë ke gjasa të jesh i talentuar në seks.

Ata kërkuan 800 vetë për jetën e tyre seksuale dhe më pas u pyetnin se sa ka gjasa të kryejnë akte vetëmohuese për të tjerët – si dhënia e gjakut dhe marrja pjesë në punën bamirëse.

Gjetjet zbuluan se djemtë që kishin më shumë gjasa të angazhoheshin në akte vetëmohuese kishin gjithashtu më shumë gjasa të gjenin fat në dhomë gjumi.

Ndërsa një tjetër studim i më shumë se 500 studentëve të kolegjit fitoi rezultate të ngjashme.
Ata i kërkuan pjesëmarrësve: “Nëse keni fituar 100 dollarë, a do t’i jepni të gjitha për bamirësi, do të mbani gjithçka, ose do t’i jepni pak për bamirësi?”

Ata që kishin më shumë gjasa të japin paratë e tyre gjithashtu kishin një sasi më të lartë të seksit të rastësishëm, seksit marrëdhënie afatgjatë dhe seksit martesor.

Nëse mendon se duhet të jesh i gjatë, i grabitur dhe i bukur për të qepur një zonjë, duhet t’a mendosh përsëri. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dashnorët, Gratë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool