Ajeti zbulon ‘fajtorin’ e barazimit kundër Maqedonisë – Lajmi.net
Ajeti zbulon ‘fajtorin’ e barazimit kundër Maqedonisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 9:27, 6 September 2017
Arlind Ajeti ka analizuar duelin kundër Maqedonisë.

Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti u shpreh i kënaqur nga paraqitja e skuadrës në sfidën e sotme. Për 23-vjeçarin minutat e para dhe të fundit ishin të vështira, por në përgjithësi ka qënë një ndeshje e mirë.

Për vështirësitë e Maqedonisë…

“Mendoj që minutat e para dhe të fundit ishin më të vështira. Na bënin presion dhe s’po dilnim dot në sulm. U munduam me topa të gjatë, por nuk mendoj se kemi bërë një ndeshje shumë të mirë. Nuk e di çfarë mungoi.”

Me daljen e Agollit ndryshoi gjë…

“Nuk mendoj që me një lojtar që del ndryshon loja. Mendoj që problemi nuk ishte në mentalitet. Besuam deri në fund për të shënuar dhe ndodhi ajo që ndodhi.”

Me Mavrajn në qendër si ndihesh?

“Po mua, nuk kam probleme me askënd. Jemi si familje dhe jemi edhe profesionistë.”

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO