Ahmeti: Qeveri të re mund të ketë shpejtë (Video) – Lajmi.net
Ahmeti: Qeveri të re mund të ketë shpejtë (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 14:56, 18 May 2017
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, ka deklaruar për TV21 se mund të ketë shumë shpejtë qeveri të re.

Sipas tij, takimi me LSDM-në do të realizohet në ditën e nesërme.

”Ende nuk ka bisedime, nesër do të jetë takimi mes BDI-së dhe LSDM-së, besoj që do ketë qeveri shpejtë”, tha Ali Ahmeti.

Fjalët kyçe: Ahmeti, Maqedoni, Qeveria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy