Ahmeti i tregon Mojsiut të arriturat e Komunës së Prishtinës – Lajmi.net
Ahmeti i tregon Mojsiut të arriturat e Komunës së Prishtinës
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:00, 20 March 2017
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, në orët e pasdites priti në takim ish Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Alfred Mojsiun.

Në një takim të përzemërt, Kryetari Ahmeti e informoi Presidentin Mojsiu për punët e bëra gjatë tërë mandatit në Komunën e Prishtinës, që përkundër sfidave e pengesave u përkthyen në të arritura e suksese.

Nga ana e tij Presidenti Mojsiu e përgëzoi Shpend Ahmetin për punën e bërë dhe uroi që zhvillimi i Prishtinës të vazhdojë edhe më tej, ashtu si i ka hije një kryeqyteti.

Fjalët kyçe: Ahmeti, mojsiu, takim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble