Ahmeti: 90 ditë punë për rregullimin e sheshit “Adem Jashari” /Foto – Lajmi.net
Ahmeti: 90 ditë punë për rregullimin e sheshit “Adem Jashari” /Foto
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 19:15, 13 March 2018
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se kanë filluar punimet për rregullimin e sheshit "Adem Jashari".

Ahmeti bënë të ditur se i gjithë projekti pritet të përfundojë për 90 ditë punë, transmeton lajmi.net.

Shkrimi i plotë:

Sot kanë filluar punimet për rregullimin e sheshit “Adem Jashari”.

Kjo hapësirë do të shndërrohet në një shëtitore të përshtatshme dhe do të përfshijë brenda vetes edhe pjesët e gjelbëruara, edhe ulëset për pushim.

I gjithë projekti pritet të përfundojë për 90 ditë pune.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO