Agron Mustafa garanton mosfalimentimin e Telekomit të Kosovës – Lajmi.net
Agron Mustafa garanton mosfalimentimin e Telekomit të Kosovës
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 22:40, 8 May 2017
Drejtori Menaxhues i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka hequ çdo dilemë rreth falimentimit të kësaj kompanie.

Mustafa përmes një postimi në Facebook, ka siguruar të gjithë se nuk do të lejojnë falimentimin e Telekomit.

“Dua të i siguroj të gjithë, që une dhe stafi im nuk do të lejojmë që Telekomi i Kosoveë të falimentojë.

Do t’kemi sfida në ditët, javët, poashtu edhe muajtë në vazhdim, por së bashku dhe përkrahjen e të gjithë stafit, do t’i tejkalojmë”, ka shkruar Mustafa.

Fjalët kyçe: Agron Mustafa, falimentimi, PTK, Vala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush