Agon Amiga publikon imazhe nga shtrati, atë e shoqëronte një femër (Foto/Video) – Lajmi.net
Agon Amiga publikon imazhe nga shtrati, atë e shoqëronte një femër (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:07, 21 April 2017
Këngëtari Agon Amiga ka publikuar një video nga shtrati në të cilën ai fshehë një femër, të cilës iu dëgjohet vetëm zëri.

Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Egzona si dhe thashethemeve që ekzistuan mes tij dhe Afërdita Dreshajt, duket se Agoni ka nisur një lidhje të re, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram, Agoni publikoi një video në Instastory në të cilën shihet në shtrat, porn ë sfond përveç muzikës u dëgjua edhe një zë femre.  /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Agon Amiga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy