Agim Bahtiri i ikën nga debati për herë të tretë – Lajmi.net
Agim Bahtiri i ikën nga debati për herë të tretë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:33, 14 November 2017
Kryetari aktual i Mitrovicës, dhe pretendenti edhe për një mandat nga AKR-ja, Agim Bahtiri ka ikur nga debati për herë të tretë.

Bahtiri ishte sot i ftuar në debat me kundër kandidaten nga PDK-ja, Valdete Idrizi, por e ka anuluar.

Bahtiri fillimisht ka ikur nga debati në RTV 21, në telegraf dhe herën në tretë në kallxo.com.

Idrizi dhe Bahtiri garojnë për kreun e Mitrovicës, që në raundin e parë nuk doli askush fitues i mbi 50 për qind i votave./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO