Afër marrëveshja, Cancelo mbetet në Serie A – Lajmi.net
Afër marrëveshja, Cancelo mbetet në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:05, 14 June 2018
Joao Cancelo afër të mbetet në Serie A edhe për sezonin e ri.

Joao Cancelo ka vendosur në lidhje me klubin e ri.

Mbrojtësi i djathtë i Valencias dëshiron të mbetet në Serie A duke u transferuar te skuadra e Juventusit.

Cancelo në edicionin e kaluar ishte i huazuar në Inter por klubi nga Milano nuk kishte para për blerjen e tij nga Valencia, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Cancelo i ka bërë me dije Juventusit se është i gatshëm të transferohet në Torino. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO