Adoleshenti padit prostitutën: Arsyeja do ju habisë! – Lajmi.net
Adoleshenti padit prostitutën: Arsyeja do ju habisë!
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:43, 6 July 2017
Ai thjesht donte të kalonte një orë qejf, por nuk pati fuqi.

Një 18-vjeçar në Gjermani ka paditur një prostitutë, për shkak se ai kaloi në orgazëm shumë shpejt.

Sipas Bild, adoleshenti kishte rënë dakord me prostitutën 26-vjeçare për të bërë një orë seks.

Por u deshën vetëm dhjetë minuta dhe adoleshenti kaloi në orgazëm me prostitutën rumune.

18-vjeçari i pagoi asaj 160 euro, por thotë se ndjehet i mashtruar.

Ajo tentoi që ta sillte në qejf ‘manualisht’, por adoleshenti ishte ‘fikur’.

Tashmë prokuroria ka nisur një hetim.

Ajo do të vendosë nëse ka pasur ndonjë mashtrim. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: djali, padia, Prostituta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush