Adnan Hyseni i del në ndihmë Fatjona Kurmehajt, ja si mund ta ndihmoni edhe ju – Lajmi.net
Adnan Hyseni i del në ndihmë Fatjona Kurmehajt, ja si mund ta ndihmoni edhe ju
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 23:46, 19 February 2018
Humanisti Adnan Hyseni i ka ndarë 3 mijë euro për Fatjona Kurmehaj e cila vuan nga sëmundja e Leukemisë.

Ai ka publikuar një video në facebook ku ka bërë thirrje edhe nga qytetarët e tjerë që ta ndihmojnë.

Më poshtë keni të dhënat se si mund ta ndihmoni.

Xhirollogaria e FATJONA Kurmehaj eshte ne NLB Bank Prishtinë. Safete Kurmehaj

Swift Code NLPRXKPR

IBAN.XKO51706003028791596

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO