Adnan Hyseni i bashkohet Labinot Tahirit në ndërtimin e shtëpisë së familjes Ademi (Video) – Lajmi.net
Adnan Hyseni i bashkohet Labinot Tahirit në ndërtimin e shtëpisë së familjes Ademi (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:21, 20 February 2017
Familja e Bajram Ademit nga Podujeva do të bëhet me shtëpi të re.

Është biznesmeni Adnan Hyseni nga Peja që i është bashkuar këngëtarit Labinot Tahirit në iniciativën për ndërtimin e shtëpisë së kësaj familje e cila jeton në kushte të rënda.

Tahiri prej raportimit të Klan Kosova, për kushtet e jetesës së kësaj familjeje ka nisur aksionin në grumbullimin e mjeteve që të nisë ndërtimin e kësaj shtëpie.

Dhe tash së fundmi është Hyseni ai që përmes një video ka konfirmuar se i është bashkuar Tahirit në këtë projekt bamirësie.

Për më tepër shikojeni videon dhe postimin e Hysenit, bashkë me planin e shtëpisë:

g11 g22

Fjalët kyçe: Adnan Hyseni, Shtëpia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2