“Adios” Barcelona, transferohet në Arsenal (FOTO) – Lajmi.net
“Adios” Barcelona, transferohet në Arsenal (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 11:12, 18 March 2017
Arsenal mund të realizojë një përforcim të madh nga Barcelona.

Rafinha Alcantara në fund të sezonit mund të largohet nga Barcelona.

Edhe pse ka kontratë me gjigantin e La Ligës deri në vitin 2020, Rafinha mund ta vazhdojë karrierën në Premierligë.

“Don Balon” raporton se ai mund të kërkojë një ekip të ri për sezonin e ardhshëm, përcjell “lajmi.net”.

Arsenalit është i interesuar që ta transferoj 24 vjeçarin në Emirates gjatë verës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Arsenal, Rafinha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball