Adelina Ismaili merr pjesë në Paradën e Krenarisë / FOTO – Lajmi.net
Adelina Ismaili merr pjesë në Paradën e Krenarisë / FOTO
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:34, 10 October 2018
Në Prishtinë është duke u mbajtur Parada e Krenarisë.

Në përkrahje të komunitetit LGBTI ka dalë edhe këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, raporton lajmi.net.

Lexo edhe:

Këto personalitete po marrin pjesë në Paradën e Krenarisë / FOTO

Kujtojmë se në këtë paradë po marrin pjesë edhe shumë personalitete të tjera publike e politike. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO