Adelina Ismaili bëhet nënë, bashkëshorti i saj publikon foton e parë me fëmijën (Foto) – Lajmi.net
Adelina Ismaili bëhet nënë, bashkëshorti i saj publikon foton e parë me fëmijën (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:11, 18 April 2017
Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e tij në Facebook, shkruan lajmi.net

Në foto shihet dora e tij, dora e Adelinës dhe dora e fëmijës që është i gjinisë mashkull.

Gjinia është kuptuar nga komentet uruese të miqve të tij në Facebook që e uronin për lindjen e djalit./Lajmi.net/

screenshot_5

Fjalët kyçe: adelina, Nënë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2