Adelina dhe Edita nuk flasin mes vete? Kjo fotografi dëshmon gjithçka – Lajmi.net
Adelina dhe Edita nuk flasin mes vete? Kjo fotografi dëshmon gjithçka
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:40, 15 November 2017
Adelina e ka vajzë të dajës Editën.

Por, ndonëse dikur këndonin bashkë, dy këngëtaret kosovare më nuk janë parë shumë bashkë në dalje, duke bërë mediet të flasin për një prishje raporti mes tyre, shkruan lajmi.net

Mirëpo, e vërteta qëndron ndryshe.

Adelina dhe Edita jo veç që flasin mes vete por kanë edhe një raport të ngushtë.

Madje, Adelina ka lënë një koment në foton e Editës të cilën e ka uruar me fjalët më të mira për ditëlindjen e 28-të./Lajmi.net/

23627458_2424369077788579_1256152655_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO