Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, ja çfarë i bëjnë shokët e Kombëtares – Lajmi.net
Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, ja çfarë i bëjnë shokët e Kombëtares
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:50, 14 March 2018
Urimin e parë për “pitbullin” e ka bërë Taulant Xhaka në Instagram, i cili ka postuar një foto me Abrashin.

Amir Abrashi, ka mbyllur sezonit pasi ka këputur ligament dhe dëmtimi i 27-vjeçarit kërkon një kohë të gjatë për rikuperim.

Mesfushorit shqiptar i kanë ardhur në mbështetje futbollistët e Kombëtares, të cilët i japin kuraje Abrashit për t’ia dalë. Urimin e parë për “pitbullin” e ka bërë Taulant Xhaka në Instagram, i cili ka postuar një foto me Abrashin.

Më pas me radhë, Mergim Mavraj, Eros Grezda, Arlind Ajeti dhe Emir Lenjani. Një atmosferë e këndshme kjo brenda grupit Kombëtar.

Fjalët kyçe: Amir Abrashi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble