A po jetoni një gënjeshtër virtuale? (Video) – Lajmi.net
A po jetoni një gënjeshtër virtuale? (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 17:04, 1 October 2017
Nëse ndiheni fajtor që po jetoni një gënjeshtër në rrjetet sociale, atëherë kjo është për ju, shkruan lajmi.net

Njerëzit në instagram paraqesin jetë ashtu siç ata dëshirojnë të jetojnë, pra nuk është gjithmonë realiteti ai që shfaqet.

Por, pyetja është se a janë të lumtur me atë që bëjnë?

Sa është në rregull kjo gënjeshtër për ta? Deri kur mund të zgjatet?

Shikoni videon më poshtë dhe do të kuptoni realitetin virtual. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2