A mund t’i gjeni kafshët e fshehura në këto foto? – Lajmi.net
A mund t’i gjeni kafshët e fshehura në këto foto?
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:04, 16 May 2017
Trajnimi i trurit përmes testeve të ndryshme, na aftëson dhe na bën më inteligjentë, shkruan lajmi.net

Kufizimi i kohës për të gjetu përgjigje në pyetjet e caktuara, gjithashtu na bën që të kemi trurin më aktiv dhe më të gatshëm për t’u sfiduar.

14 foto janë përgatitur për ju. Ato janë të përziera me objektet në natyrë, dhe jo të gjithë njerëzit arrijnë t’ia qëllojnë se ku ndodhen. A do të mundeni ju? Sfidojeni veten! /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto, Kafshë, të fshehura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan