A mund t’i dallosh 6 numrat që fshihen brenda rrathëve? – Lajmi.net
A mund t’i dallosh 6 numrat që fshihen brenda rrathëve?
Autori: Lajmi.net FunKuize 15:39, 21 July 2018
Përpara ke 6 rrathë.

Detyra jote është të gjesh numrat që fshihen pas tyre.

Nëse mendon se i ke gjetur, shkruaj përgjigjen në koment dhe do të marrësh një konfirmin nga stafi në kohë reale.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO