A mund t’i dalloni gratë lakuriq në këto foto? – Lajmi.net
A mund t’i dalloni gratë lakuriq në këto foto?
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:17, 7 April 2018
Ju duhet mbase shikim më shumë se njëherë.

Një artist tepër i talentuar ka përdorur ngjyrë në trupin e grave për t’i përzierë njerëzit në mjedisin e tyre, duke i bërë ato pothuajse të padukshme në natyrë.

Kamoflazhe të ndërlikuar dhe komplekse mund të marrë orë të tëra për të përfunduar dhe të përfshijë një sasi të pabesueshme fokusi dhe vëmendje në detaje.

Në një fotografi të fotografuar në Lofoten, Norvegji, në Rrethin Arktik, në majë të një pike malore, është pothuajse e pamundur të shihen modelet e zhveshura. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto, Grate lakuriq

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper