A mund ta gjeni qenin në këtë foto? – Lajmi.net
A mund ta gjeni qenin në këtë foto?
Autori: Lajmi.net Kuize 15:52, 16 April 2017
Pamja e mirë dhe aftësia për koncentrim janë të vetmet gjëra që ju duhen për ta kaluar këtë test argëtues, transmeton lajmi.net

Ju duhet ta gjeni objektin e rastësishëm në secilën foto, për një kohë të shkurtër.

A jeni gati?

k43j5h

Gjithashtu, a jeni të gatshëm ta gjeni shkronjën ‘T’ e cila nuk është e kuqe në foto.

43kj5h

Këto janë vetëm dy foto në të cilat mund ta sprovoni veten. Për më shumë të tilla, shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kuiz, qen, T

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble