A ju pëlqen si vallëzon ky djalë? (Video) – Lajmi.net
A ju pëlqen si vallëzon ky djalë? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:38, 15 March 2017
"Shape on you" nga Ed Sheeran, është kënga të cilën ka performuar ky djalosh, shkruan lajmi.net

Balang është faqja e tij, në bazë të mbiemrit në të cilën ka afro 500 mijë like, ndërkaq emri i tij është John.

Ai ka arritur të merr shumë pëlqime, përderisa edhe vallëzimi i tij ka qenë shumë ndryshe nga të zakonshmit.

Shikoni videon për më shumë dhe na tregoni se a ju ka pëqyer një performancë e tillë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Balang, Vallëzim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2