A jeni gati, ja kush do të ndeshet tani në UFC – Lajmi.net
A jeni gati, ja kush do të ndeshet tani në UFC
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:57, 12 October 2018
Ngjarja e ardhshme do të jetë në Moncton (Canada) më 27 tetor.

UFC bëhet gati për një tjetër duel të madh.

Ngjarja e ardhshme do të jetë në Moncton (Canada) më 27 tetor.

Një shfaqje që nuk është PPV, por ka interes të vecantë pas incidenteve që kanë ndodhur pas luftës mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor.

Artem Lobob (14-14-1) një luftëtar dhe shok shumë i ngushtë me Conor McGregor, do të ndeshet me Zuba Tukhugov (18-4), shoku i Khabib dhe një nga tre njerëzit që hynë në tetëkëndësh për të sulmuar irlandezin.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO