A jeni gati? Ilir Latifi në janar po kthehet në ring – Lajmi.net
A jeni gati? Ilir Latifi në janar po kthehet në ring
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 19:41, 17 November 2017
Ilir Latifi do të ngjitet sërish në ring.

Sportisti i arteve të përziera marciale, Ilir Latifi, do të ndeshet më 27 janar me Saint Preux.

Lajmi është bërë i ditur në Instagram nga luftëtari nga Kosova.

Lufta mes Latifit dhe Preux do të zhvillohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në Charlotte./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ilir Latifi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels