A janë këto xhinset më provokuese në botë? – Lajmi.net
A janë këto xhinset më provokuese në botë?
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:47, 13 May 2018
Fashion Nova ka nxjerrë në treg xhinset më provokuese të prodhuara ndonjëherë.

Bëhet fjalë për xhinse të grisura jo në pjesën e përparme, siç jemi mësuar t’i shohim, por në pjesën e pasme.

Disave u pëlqen shumë ky model, ndërsa të tjerë janë të shokuar nga ekspozimi që u bën të pasmeve.

Kur postoi fotot e xhinseve në Instagram për herë të parë, Fashion Nova mori më shumë se 134 000 pëlqime.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO