A i ndërrojnë rrobat mes vete Learta me kunatat e saj? (Video) – Lajmi.net
A i ndërrojnë rrobat mes vete Learta me kunatat e saj? (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:30, 12 August 2017
Ishte pjesë e emisionit ‘Mirage’.

E në intervistën e dhënë Engjëllusha Salihu pati folur edhe për kunatën e saj Leartën, shkruan lajmi.net

Se çfarë raporti kanë mes vete dhe a e i ndërrojnë edhe rrobat, kuptojeni në minutën e 7:40 të videos./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Engjellusha, learta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball