A është ky Reali më i fort në histori? Përgjigjet Zidane – Lajmi.net
A është ky Reali më i fort në histori? Përgjigjet Zidane
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:20, 8 August 2017
Zinedine Zidane është deklaruar i lumtur pas fitoren 2:1 të Real Madridit ndaj Manchester Unitedit në finalen e Superkupës së Evropës.

Trajneri francez ka refuzuar ta pranojë nëse Reali i tij është më i forti në histori të klubit.

“Ne jemi të lumtur, ne punuam për të fituar dhe e arritëm këtë, për të dytën herë, vështirë por ne e bëmë”, deklaroi fillimisht Zidane.

I pyetur a është ky Real më i forti në histori, Zidane u përgjigj:”Ne kemi rrugë të gjatë për të bërë”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble