A është kjo femra më seksi në botë, kujdes foto të nxehta – Lajmi.net
A është kjo femra më seksi në botë, kujdes foto të nxehta
Autori: Lajmi.net Lifestyle 0:28, 21 April 2017
Fama e saj është e madhe, dhe ajo dita ditës po rritet

Charlotte McKinney është njëra nga femrat më seksi në botë, mbase edhe e para.

Modelja 23-vjeçare ka një bukuri të jashtëzakonshme, për më shumë shikoni këto foto. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Charlotte McKinney

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master