A është Anastasia vajza më e bukur në botë? – Lajmi.net
A është Anastasia vajza më e bukur në botë?
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:41, 5 December 2017
Një 6-vjeçare nga Rusia është quajtur si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur hapat e modeles franceze Thylane Blondeau.

Anastasia Knyazeva ka tashmë mjaft fansa online, për shkak të pamjes së saj si kukull dhe sytë e mrekullueshëm blu.

Ajo është një fëmijë modele mjaft e suksesshme, pasi ka marrë pjesë në një sërë fushatash, përfshi edhe firmën ruse Chobi Kids.

Anastasia vjen pas Thylane, e cila tashmë është 16 vjeçe, mori këtë titull në moshën 6-vjeçare pasi u bë modelja më e re në kopertinën e French Vogue.

6-vjeçarja përfaqësohet nga President Kids Management, dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, që menaxhohet nga e ëma Anna. Kjo e fundit poston rregullisht foto të vajzës, si para aparatit dhe në prapaskenë gjatë modelimit.

1 2 3 4 5

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball