A e njihni djaloshin në foto? Sot ai është aktori më i pashëm turk dhe ëndrra e shumë vajzave (Foto) – Lajmi.net
A e njihni djaloshin në foto? Sot ai është aktori më i pashëm turk dhe ëndrra e shumë vajzave (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunRrjetet SocialeShowBiz 22:20, 9 July 2018
Kivanc Tatlitug është një nga aktorët turq më të njohur dhe më të pëlqyer.

Ai u bë i njohur për shqiptarët në “Dashuri e Ndaluar” në rolin e Behlulit.

Ai gjithashtu u ndoq me sukses edhe në serialin e fundit “Cesuri dhe e bukura”.

Duke qenë se në Shqipëri janë transmetuar shumë seriale turke ku ai është protagonist kryesor, publiku ka arritur ta shohë Kivanç Tatlitug me pamje të ndryshme.

Ai së fundmi gjithashtu ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e tij.

Një djalosh tejet simpatik ku ka marrë edhe komente të shumta dhe pëlqime nga fansat.

Tatlitug gjithashtu në deklaratat e mëparshme në mediat turke, ka pranuar se origjina e tij është shqiptare.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO