A e njihni bashkëshortin e Remzie Osmanit? (Foto) – Lajmi.net
A e njihni bashkëshortin e Remzie Osmanit? (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:29, 21 April 2017
Këngëtarja Remzie Osmani njihet për sukseset që ka në karrierën artistike.

Ajo po ashtu ka edhe shumë koncerte dhe udhëtime dhe gjithmonë është e shoqëruar nga një person e që është bashkëshorti i saj, Halil Hamzaj, shkruan lajmi.net

Halili shpesh në Facebook publikon fotografi me Remzijen dhe me dy fëmijët e tyre, për të treguar se sa familje e kompletuar janë ata./Lajmi.net/

12279226_10153767016875747_6430147627398637665_n13879385_10154397928185747_1323005632032898170_n12806163_10153970838185747_8376232899738644238_n

Fjalët kyçe: Halil Hamzaj, Remzie Osmani

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown