A e keni vërejtur si Luana kishte nxjerrë gjoksin në dasmën e motrës së saj? (Foto) – Lajmi.net
A e keni vërejtur si Luana kishte nxjerrë gjoksin në dasmën e motrës së saj? (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:40, 12 September 2017
Fustani që kishte zgjedhur për dasmën e motrës u komentua e kritikua shumë.

Kjo se, Luana Vjollca kishte zgjedhur një fustan transparent që i nxjerrtë trupin e që nga fansat u quajt si ‘fustan për të hyrë në dush’, shkruan lajmi.net

E duke qenë i tillë, në një foto që Luana e ka hedhur në Instagram, shihet se ka nxjerrë gjoksin.

Por, nga rrjeta e fustanit dhe duke mos veshur sytenja, asaj i shihet edhe thithka!

Nëse foton e bëni ‘zoom’ do të arrini ta shihni këtë pjesë!/Lajmi.net/

Kaq shume e lumtur!

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO