A e keni ditur këtë fakt të Kombëtares së Kosovës? – Lajmi.net
A e keni ditur këtë fakt të Kombëtares së Kosovës?
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:54, 20 March 2017
Kosova ka një të ardhme shumë premtuese sa i përket përfaqësueses së futbollit.

Skuadra e Albert Bunjakut është shumë e re sa i përket moshës, me një mesatare rreth 22 vjet.

Lojtari më i ri i ftuar nga Bunjaku është portieri i Trepça ’89, Bledar Hajdini me 19 vjet e 10 muaj, ndërsa më i vjetri është sulmuesi i Melburne Victory, Besart Berisha me 31 vjet e 8 muaj, shkruan IndeksOnline.

Të “rinjtë” e Kosovës më 24 mars në ‘Loro Boriçi’ takohen me Islandën, ku kërkojnë fitoren e parë në këto kualifikuese./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball