A e gjeni miun mes këtyre lepujve? – Lajmi.net
A e gjeni miun mes këtyre lepujve?
Autori: Lajmi.net Kuize 9:51, 13 February 2018
Çfarëdo që jeni duke bërë, koha është për të marrë një pushim të shkurtër dhe të testoni shikimin tuaj.

Mund ta gjeni miun mes  këtyre lepujve?

Nëse po, na tregoni në komente. Keni 10 sekonda kohë për të sfiduar veten. /Lajmi.net/

75927636-7fb2-4449-9962-6c8b283e833c-0

Fjalët kyçe: lepuj, Miu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2