A e dini në cilin televizion transmetohet super-meçi i Haxhi Krasniqit? – Lajmi.net
A e dini në cilin televizion transmetohet super-meçi i Haxhi Krasniqit?
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 18:39, 21 April 2017
Të shtunën më 22 prill nga ora 22 e 30 do ta transmetojmë LIVE në Klan Kosova meçin e boksierit Robin Haxhi Krasniqi kundër 3 herë kampionit të botës Arthur Abraham që zhvillohet në Erfurt të Gjermanisë.

Fituesi i këtij dueli do ta ketë mundësinë ta sfidojë titullin kampion bote në kategorinë super të mesme.

Të dy kanë nga 50 meçe të zhvilluara, kurse një fitore më shumë e ka kosovari Krasniqi, 46 fitore e 4 humbje, kurse Abraham 45 fitore e 5 humbje.

Adhuruesit e sportit do të mund ta ndjekin këtë meç LIVE në Klan Kosova të shtunën më 22 prill nga ora 22 e 30 kurse do të mund ta shohin të gjithë shqiptarët përfshirë edhe ata që jetojnë në diasporë, pasi do të transmetohet dhe në rrjetin satelitor.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Boks, Haxhi Krasniqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper